Tag

OpenAlt

OpenAlt 2023

Příští víkend se v Brně v areálu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity uskuteční OpenAlt, tradiční konference nejen o otevřeném software. Na programu je několik přednášek, které se týkají Fedory, např. Fedora Asahi Remix: Linux na Apple Siliconu nebo Forester: instalace Fedory… Pokračovat ve čtení →

Konference OpenAlt otevře a propojí komunity vývojářů, učitelů i vědců

Dvanáctý ročník konference OpenAlt spojí a otevře komunity z různých oborů. V Brně se sejdou vývojáři, lidé ze státní správy, učitelé, vědci, ale i domácí kutilové. Společným tématem bude otevřenost.

Konference OpenAlt 2016 se blíží!

Pokud plánujete vyrazit na letošní ročník konference OpenAlt, tak se nezapomeňte zdarma zaregistrovat na konferenčním webu. Program už je hotový a dostalo se na něj hned několik přednášek o Fedoře.

Program pro OpenAlt 2015 je hotov!

Už během příštího víkendu 7. a 8. listopadu se na Fakultě informačních technologií VUT v Brně uskuteční konference OpenAlt.

Kino OpenAlt: Promítání filmu o Aaronu Schwartzovi

OpenAlt, z. s., dnes (12. ledna) pořádá od 17.30 veřejné promítání dokumentu o Aaronu Schwartzovi v kině Scala v Brně (vstup volný).  „Aarona Swartze od mala zajímaly možnosti technologií a později internetu. Věřil, že přístupné informace pomáhají dalším objevům, a… Pokračovat ve čtení →

This site is not affiliated with or endorsed by the Fedora Project.
Kontakt: redakce@mojefedora.cz | Pište pro mojefedora.cz
Některé materiály na těchto stránkách pocházejí z webu fedoramagazine.org
Přihlásit se