Další ročník Developer Conference, největší konference pro vývojáře, adminy a pokročilé uživatele RHEL, Fedory a JBoss, se blíží. Před několika dny bylo spuštěno veřejné call for papers, do kterého se může přihlásit kdokoliv, kdo si myslí, že má jeho téma návštěvníkům konference co nabídnout.

Konference není tématicky nijak omezena, příspěvky se pouze musí nějak dotýkat Red Hat Enterprise Linuxu, Fedory a JBoss, což stále znamená velmi rozsáhlou množinu témat. Požadavkem na přednášky je také to, aby byly technické a šly co nejvíce do hloubky. Jedná se přece jenom o konferenci primárně pro vývojáře. Nehledají se ale jenom přednášky, ale také workshopy, které mají být praktičtější zaměřené a dostanou také více prostoru (standardně hodinu a půl, ale je možné získat i více).

Zamiřte na wiki stránku posledního ročníku, pokud se chcete pro inspiraci podívat na to, jaké přednášky byly minule. Rozdělené byly do okruhů: kernel, core (základní systémové nástroje), desktop, bezpečnost, cloud, JBoss a ostatní.

Jako již tradičně bude konference doprovázena hackfesty a setkáními vývojářů. Pro Developer Conference 2013 se zatím plánují systemd hackfest, Xfce SIG Fedora Activity Day a setkání lidí pracujících na dokumentaci pro GNOME.

Přednášku nebo workshop můžete přihlásit na stránce konference.