Příští středu se koná v brněnské pobočce Red Hatu opět den otevřených dveří. Akce začíná v 13:00 a končí v 19:00. Během těchto hodin si můžou návštěvníci projít kanceláře, poslechnout si některé z řady přednášek, vyzkoušet si své schopnosti v soutěžích, pobavit se s představiteli jednotlivých týmů nebo navštívit jednu z týmových prezentací.

V rámci toho bude k dispozici také Fedora Room (v přízemí v místnosti Thorium), kde vám budou k dispozici vývojáři, kteří přispívají do Fedory a kterých se můžete zeptat na cokoliv kolem Fedory. Připravené budou také propagační materiály Fedory.

Letos ale budete mít také unikátní příležitost přispět do vytváření nového operačního systému postaveného na Fedoře, který bude ze začátku cílit především na studenty. Autoři by rádi věděli, co cílová skupina od takového systému očekává, jaké má uživatelské návyky a jaké aplikace a nástroje používá. Můžete jim s tím pomoct krátkých rozhovorem a vyplněním dotazníku.

V projektu se otevírá také několik pozic pro stážisty z řad studentů. Pokud by vás práce na nové variantě Fedory cílící na studenty zajímala, můžete se ve Fedora Roomu dozvědět víc a rovnou se i přihlásit.