Program pro letošní ročník konference Flock je už hotový a najdete jej na Sched.org.

Každý rok pořádá komunita Fedory několik událostí v různých částech světa. Jednou z nich je Flock, konference pro přispěvatele Fedory v Severní Americe, Evropě, na středním východě a v Africe. Tento rok bude Flock v Evropě (v Krakově) od 2. do 5. srpna.

První dva dny jsou plné prezentací. Třetí a čtvrtý den je nabitý workshopy a panelovými diskuzemi. Jako vždy je to spousta příležitostí něco se naučit a účastnit se s dalšími přispěvateli a experty.

Jednou z nejlepších věcí na Flocku je možnost setkat se s přispěvateli z jiných týmů. Vidíte pak svou oblast z úplně jiné perspektivy, když slyšíte příběhy dalších přispěvatelů. Mít možnost bavit se o nápadech z očí do očí je skvělý dar. To je ten důvod, proč je Flock tak energická a speciální událost.

Je to taky hodně vzdělávací konference. Program na tento rok obsahuje spoustu témat od těch technologických až po budování komunity:
*Budování lepší distribuce
*Růst uživatelské základny Fedory
*Ulehčování života přispěvatelů
*Připravené Lightning talky
*Týmové plánování
*Hackfesty
*Drop-in kliniky
*Open hardware
* a další!

Před-registrace je ještě pořád otevřená i když už skončilo hledání přednášejících. Můžete se přihlásit tady na oficiálním webu a stát se tak součástí této velkolepé události.

Organizátoři aktuálně diskutují o tom, jak budeme schopní sdílet obsah v podobě nahrávek a vzdálené účasti. Více informací bude k dispozici ještě před konferencí. Ale zatím doufáme, že zvážíte možnost přijet do Krakova vidět se s námi osobně.

O Flocku si můžete více přečíst na oficiálním webu. Nezapomeňte se před-registrovat už nyní!