Tag

přednáška

Navrhněte přednášku pro (pražský) Flock 2014

Flock 2014 (flocktofedora.org), největší setkání uživatelů a vývojářů Fedory, se bude konat počátkem srpna v Praze. Po úspěchu prvního ročníku se máme na co těšit. Až do 3. dubna se můžete přihlásit se svým návrhem na přednášku. Prohlédněte si seznam… Pokračovat ve čtení →

DevConf 2012 – videozáznamy přednášek: Bezpečnost

Ve třetím díle seriálu článků přinášejících videa z Developer Conference jsme pro vás připravili přednášky týkající se bezpečnosti, zejména projektů SELinux a FreeIPA.

DevConf 2012 – videozáznamy přednášek: Cloud

V druhém díle seriálu článků, přinášejících videa z Developer Conference, jsme pro vás připravili přednášky týkající se cloudových projektů – Aeolus, DeltaCloud, GlusterFS a Apache.

DevConf 2012 – videozáznamy přednášek: Desktop

Přinášíme vám první část přednášek z Developer Conference 2012, která se konala 17. a 18. února v Brně. V tomto článku jsme pro vás připravili přednášky týkající se linuxového desktopu.

Bryan Kearney, Angus Thomas přednášeli na Fakultě informatiky

Podívejte se na záznam přednášky, kterou měli Bryan Kearney a Angus Thomas na Fakultě informatiky Masarykovy Univerzity o Cloudu, open-source projektech, které s cloud technologiemi souvisí a na kterých lidé z Red Hatu a Fedory v současné době pracují.

This site is not affiliated with or endorsed by the Fedora Project.
Kontakt: redakce@mojefedora.cz | Pište pro mojefedora.cz
Některé materiály na těchto stránkách pocházejí z webu fedoramagazine.org
Přihlásit se