Upřesněno místo setkání, sejdeme se ve vzdělávacím centru NTK / https://www.techlib.cz/cs/83436-prohlidka-vzdelavaciho-centra. Sledujte pro jistotu tento web, nebo náš telegram.
Ačkoliv vydání Fedora 37 se opozdí, protože se mezitím objevila chyba v OpenSSL, která původně byla hodnocena jako kritická. Vývojáři se rozhodli s vydáním posečkat. Ale my jsme se rozhodli, stejně jako globální komunita s release party čekat nebudeme. Proto ji v Praze uspořádáme ve čtvrtek 10. 11. 2022 od 18:30 ve vzdělávacím centru Národní technické knihovny (Technická 2710/6, 160 80 Praha 6 - Dejvice, Česko / https://www.techlib.cz/cs/83436-prohlidka-vzdelavaciho-centra). Dozvíte se nějaké horké novinky z tohoto vydání (kterého se tedy snad dočkáme), proč se zaseklo a ještě určitě i něco navíc (na programu stále pracujeme).

Po skončení hlavní části programu zajdeme ještě společně do nějaké z blízkých hospod, abychom čerstvě nabité poznatky kriticky zhodnotili.

Hrozí, že z organizačních důvodů se akce bude konat trochu jinak, než jsme původně zamýšleli. Sledujte prosím tento web a případně náš telegram.

Program (budeme zpřesňovat)

Pokud máte nějaký koníček, zájem, který s Fedorou souvisí a chtěli byste se o něj podělit, určitě se nám ozvěte. Uvítáme příspěvky zvenčí a ostatní se mohou od vás něco dozvědět!

  • Jiří Eischmann, Red Hat - Co nového ve Fedora Workstation
  • František Zatloukal, Red Hat - Proces vydání Fedory
  • NTK, Fedora v NTK
  • 20:30 Zhodnocení vydání v restauraci Na Kotlářce https://nakotlarce.cz/

V případě dotazů a problémů pište na náš telegram.

Budeme se těšit!

Za Mojefedora.cz
Ondřej Kolín