Vítáme vás na nových stránkách fedora.cz. Na přípravě spolupracovaly firma Red Hat Czech, s.r.o., a organizace Liberix, o.p.s. Doufáme, že vám stránky přijdou vhod a oceníte novou podobu i obsah. Je to však samozřejmě neustále se rozvíjecí se projekt, a proto uvítáme vaše postřehy, připomínky, kritiku i pochvaly. Redakci můžete kontaktovat na e-mailové adrese redakce@fedora.cz.

Web fedora.cz bude od nynějška mnohem živější, než tomu bylo doposud. Nejenže tu budou vycházet zprávičky, krátké články, recenze a blogové zápisky, ale najdete tu nově také kalendář akcí (s možností registrace), odkazy na čerstvý obsah z dalších fedoráckých zdrojů a propojení se sociálními sítěmi, tj. s účty české Fedory na Facebooku, Twitteru a Identi.ca.

Fedora.cz je web určený pro aktivní uživatele a členy komunity. Chceme připravit prostředí, které vám pomůže navázat kontakt s ostatními uživateli, umožní výměnu informací a zprostředkuje informace potřebné pro účast na aktivitách v rámci projektu Fedora.

Praktické informace

Uživatelské registrace z diskusního fóra forum.fedora.cz byly všechny přeneseny na nový web, takže můžete využívat své přihlašovací údaje, pokud jste již byli zaregistrovaní. Samotné fórum nebylo integrováno do nového webu, protože by to provoz obou částí zbytečně komplikovalo z uživatelského i administrátorského hlediska.

Stejně tak byly zachovány stránky wiki.fedora.cz.