Fedora 20 "Heisenbug" vyšla 17. prosince a od té doby si ji už stačilo prohlédnout několik recenzentů, kteří se podělili o své zkušenosti. Co se tedy o Fedoře 20 píše deset dní po vydání?

V češtině zatím vyšly jen dva články: stručné představení a souhrn těch hlavních novinek na fedora.cz: Fedora 20: první pohled (kromě toho se můžete podívat na již dříve vydané články Co přinese Fedora 20? a Jak vypadá nová Fedora?) a recenze od Adama Přibyla na ROOT.cz: Fedora 20 – a co Next? Adam v článku mluví o budoucím směřování Fedory (Fedora.Next), připomíná zajímavé nové technologie, včetně DNF, journald/systemd a copr, a pozastavuje se na tím, kam se ubírá GNOME. Celkově je s novou Fedorou spokojený.

Spokojený je i Scott Gilbertson z The Register (DJANGO UNCHAINED: Don't let 'preview' apps put you off Fedora 20), kterému se líbí i čisté GNOME, jež aby dnes člověk ve výchozím nastavení distribucí pohledal. Žehrá jen na nové aplikace v GNOME (Mapa, Photos, Music), ale pochvaluje si prostředí Cinnamon 2.0. Svůj článek končí konstatováním, že Fedora 20 je stabilní a spolehlivá, což je přesně to, co od této distribuce lidé očekávají.

Podobné věci o Fedoře 20 říká článek na muktware (Fedora 20 review – exceeding expectations) i dvě blogískové recenze zaměřené na zkušenosti s Fedorou a desktopem KDE (Fedora 20 Heisenbug review - Finally, a good version! a Fedora 20 "Heisenbug" KDE Review: With KDE 4.11.4 & kernel 3.12 now, bleeding edge but stable!).

Vypadá to, že podle názorů recenzentů se Fedora 20 povedla. Jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti?